Uncategorized

CIA Patronu Mike Pompeo Türkiye’den Defol!

Emperyalist ABD yeni başkanını seçti. Ve ilk işleri işbirlikçileri olan iktidarlarla görüşmeler yapmak oldu. Yeni başkan Donald Trump yönetiminin Amerikan Merkezi İstihbarat Teşkilat – CIA Başkanı Mike Pompeo ilk yurtdışı ziyaretini bugün Türkiye’ye gerçekleştiriyor. Yeni CIA başkanı dünya halklarına karşı verdikleri savaşta yeni katliam politikaları belirlemek üzere, Suriye, mülteci krizi ve terör gündemini en sadık uşaklarıyla, Tayyip Erdoğan ile görüşecekler!

Burjuva basında “CIA patronu ilk ziyaretini Türkiyeye yapıyor” diye coşkuyla karşılanan ziyaret işbirlikçiliğin boyutunu göstermektedir. Bu ziyaretler bölgede emperyalizmin gücünü arttırma, halkı katliamlarla yıldırma, bıktırma politikalarının değerlendirildiği, ABD’nin işbirlikçilerine talimatlarını sıraladığı ziyaretlerden yalnızca biridir. Kameralar karşısında gülücükler savuracak iktidarların güç gösterisinin yalnızca ilkidir bu ziyaret.

Bugün kamera karşısına geçenlere iyi bakın… Bunlar Alişan Şanlı’nın eyleminin ardından kırmızı şortlarıyla panikleyen askerlerin amirleridir! Bunlar Hatice Aşık’ın kurşunlarıyla, kurşunu bittiğinde taşlarıyla sarstığı kartal yuvasının korkak, eli kanlı bürokratlarıdır! Bunlar, Ortadoğu’da ve Türkiye’de elini kanla yıkayan, ana karnındaki bebeklere zulmedenlerdir!

Biz de hoş geldin diyoruz, CIA patronu Mike Pompeo’ya… Gidişi bu kadar hoş olmayacaktır çünkü büyük patronun! Türkiye halkları onların yeni politikalarını toprağın yedi kat altına gömecekler! Katliamlarınız yanınıza kalmayacak. Devrimcilerin başına ödül koyan kafatasçı, katliamcı bürokratların her biri bu katliamların, devrimcileri tutsak etmenin bedelini ödeyecekler! Musa Aşoğlu’nu Almanya’da tutsak edenler, devrimcilerin başına ödül koyanlar, halkları daha iyi sömürebilmek için terör listeleri yapanlar tek tek hesap verecekler.

Çünkü bizler ezilen halkların bilgeliğiyle, Hitler’i tarihin çöplüğüne gömen Marksizm-Leninizmin ışığı ve dünya halklarının emperyalist saldırganlık karşısında büyüttüğü dayanışmamızla savaşıyoruz. Dünyada silah bırakmayan, katilleriyle asla el sıkışmayacak devrimci örgütler de var.  Emperyalizmin kuklalalrını ve bürokratlarını uyarıyoruz, Anadolu toprakları hiçbir yere benzemez! Bu toprakta devrimciler var! Emperyalizmin kuyruğuna kapılmayan, emperyalizmin tüm askeri ve ideolojik saldırılarına karşı halkı savaştıran zulüm kalelelrini temelinden sarsan savaşçıları var bu halkın!

Bu halkın Bilgehanlar’ı, Leylaları, Mahirleri var, Alişanlar’ı var cehennemlerden çıkıp size en büyük cehennemi yaşatan! Katlettiğiniz halklara hesap vereceğiniz devrimcileri var bu halkın, size uşaklığı asla kabul etmeyecek!

Amerika Katil Defol!

Emperyalizm Yenilecek Direnen Halklar Kazanacak!

CIA Patronu Mike Pompeo Türkiye’den Defol!

Halk Cephesi – Uluslararası İlişkiler Komitesi

09.02.2017

antiemperyalistresist@gmail.com

You may also like

Comments are closed.